אודותיי
שם
דוא"ל
טלפון
שם
דוא"ל
הורים ממליצים

אודותיי

שלום,

שמי אליפז אייזנר, מנחת קבוצות הורים ומדריכה משפחתית, בוגרת 4 שנות לימוד במסלול להנחיית הורים במכון אדלר, ובעלת הסמכה נוספת והתמחות להדרכה הורית פרטנית - אצל הפסיכולוג המוביל - דור הררי. בעלת ניסיון של שנים בתחום ההדרכה בארץ ובחו"ל.

הורות היא מתנה - לא מטלה, ואנחנו כהורים צריכים ליהנות ממנה - על מנת שנצליח לגדל את ילדינו בשמחה ובסיפוק.

כמנחת הורים וכאמא לשניים, אני מאמינה שכל הורה עושה את המקסימום שהוא יודע ויכול, על מנת להעניק לילדיו חיים טובים ומאושרים, אך לא תמיד יש ברשותו את הכלים הנכונים לקיים תקשורת תקינה - וכאן מתחילות הבעיות.

במסגרת:

אני מסייעת לכם ההורים להבין את הגורמים האמיתיים להתנהלות בעייתית בבית, עוזרת לכם להתבונן על הדברים מזווית אחרת, ומעניקה כלים פרקטיים וישימים שיסייעו לכם ליצור מציאות חדשה שתביא לשינוי המיוחל בבית.

אחד התפקידים המרכזיים והחשובים שלנו כהורים, הוא להעביר לילדינו ערכים, דפוסי התנהגות ודרכי התמודדות לחיים האמיתיים, ואת זאת נוכל לעשות - רק אם נבנה עימם קשר קרוב.

בעזרת ההכוונה הנכונה תוכלו ליצור התנהלות יומיומית טובה, תקשורת יעילה ומקרבת, ואווירה משפחתית מכבדת שתהדק את הקשר שלכם עם ילדיכם - ותהפוך את החוויה ההורית למספקת ומעצימה.

ההתנהלות בבית, תלויה בנו ההורים והכוח לחולל שינוי נמצא בידינו! לכן, אין זמן טוב יותר מ-עכשיו - להוביל לשינוי ולשפר משמעותית את איכות החיים בבית!

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי, וביחד נסלול את הדרך הנכונה, הטובה והמתאימה לכם ביותר - לתקשורת משפחתית בריאה ולהורות מהנה ומספקת.

התקשרו אלי עוד היום: 054-5283728 או צרו קשר