הורים ממליצים
שם
דוא"ל
טלפון
שם
דוא"ל
הורים ממליצים

הורים ממליצים

בני ויעל

"אליפז היקרה, חצי שנה עברה לה כל-כך מהר, וזהו נגמר. ממפגש למפגש החומר שלמדנו הפך להיות מעניין יותר, הקבוצה נעשתה קרובה יותר ותומכת יותר. ואת תמיד כל-כך קשובה ואמפתית, משרה תחושה נעימה, בטוחה ופתוחה, מייעצת, ועוזרת לנו למצוא את הפתרון שמתאים לכל אחד. כך שנוצרה קבוצה תומכת,  משתפת ואכפתית. אליפז, נהנינו מאוד, למדו המון ואנחנו מודים שכבר חסרים לנו ימי חמישי שלנו, לבוא ולהתייעץ, לשאול ולקבל תמיכה, וגם לדעת שכולם עוברים דברים מאוד מאוד דומים. תודה מכל הלב".      

ליאת

"אליפז היקרה, תודה על הנתינה, הקבלה וההכלה. לימדת אותי לפתוח את הלב, לימדת אותי שאזעקה עולה ויורדת זה דבר טבעי ואין תמיד צורך לרדת למקלט. נתת לי סט כלים מעולה שילווה אותי במצבים שונים בבית, ועכשיו כל שנותר לי הוא ליהנות מהדרך."      

קרן

"אנחנו זוג מאזור השרון, הורים לשתי בנות בגילאי 2 ו-6. השתתפנו בקבוצת הורים בהנחיית אליפז אייזנר, עליה אנחנו רוצים להמליץ בחום. אליפז מקסימה, נעימה, בעלת ידע רחב ומשרה רוגע ובטחון. כל סוגיה שהועלתה בקבוצה קיבלה מענה, ולאחר כל מפגש הרגשנו שיצאנו עם כלים שימושיים ליישום בבית. במהלך ההדרכה למדנו המון, יישמנו, ומצבנו השתפר לאין שיעור. אליפז לימדה אותנו כיצד להתמודד עם נושאים שמטרידים כל הורה, בין היתר מריבות בין אחים, הצבת גבולות ועוד. והעובדה שיכולנו לשתף ולהחליף רעיונות עם הורים אחרים - סייעה לנו להפנים היטב את הדברים שלמדנו. חברי הקבוצה היו נהדרים, האווירה היתה מאוד חיובית, משתפת ומכילה ובשום אופן לא ביקורתית או שיפוטית. בהחלט חוויה מוצלחת וחשובה, שניקח איתנו לכל החיים. חובה לכל ההורים" .    

טל

"הגעתי לסדנה צמאה לידע בנושא חינוך נכון עם הרבה שאלות והרבה בלבול. עם הזמן התגבשה קבוצת הורים משתפת וסובלנית, עם הנחיה מקצועית ונעימה. קיבלתי ממך במהלך הקורס המון ידע וכלים להתמודדות עם מצבים יומיומיים שעזרו לי להיות אמא טובה יותר, עם מודעות גבוהה יותר. תודה שהיית שם בשבילי כל שבוע, תמיד קשובה ומכילה. תודה שפישטת כל מקרה ומקרה ועזרת לנו לבחון את הדברים בצורה נכונה יותר".      

מיטל

אליפז המקסימה! רציתי להגיד לך תודה על הסדנה המעלפת על גבולות. הסיפורים והדוגמאות שלך מלוות אותי עד היום, ואני לא מפסיקה לספר לכל מי שסביבי. את עזרת לי מאוד - גם להרגיש בטוחה בעצמי ובאמהות שלי, וגם פתחת לי את הראש לכיוונים נוספים. אז תודה רבה!!!      

רוני

הגישה של אליפז מדהימה אותי כל פעם מחדש.
היא תמיד מוצאת מה חיובי בסיטואציה ותומכת.
תמיד מגיעה עם חיוך גדול וחיבוק חם, תמיד מוצאת מילה טובה ונותנת תמיכה רבה.
היעוץ שלה חיוני ואני מרגישה אמא הרבה יותר טובה מאז התחלתי לעבור עם אליפז את התהליך ושיניתי את התפיסה ההורית שלי.
כל מה שלמדתי ממנה ויישמתי עבד נהדר עם הילדים שלי.