על שיטת אדלר
שם
דוא"ל
טלפון
שם
דוא"ל
הורים ממליצים

על שיטת אדלר

מהי שיטת אדלר?

שיטת אדלר היא שיטה המבוססת על תיאוריה חברתית, הומניסטית וחיובית - המעודדת התייחסות מכבדת, נטולת שיפוטיות ומאמינה בצמיחה ויצירתיות בשלושה מעגלי חיים: משפחה, עבודה וחברה/קהילה.

שיטת אדלר מלווה מזה שנים רבות רבבות הורים ומנחה אותם להורות מספקת ומהנה, תוך שימת הדגש על: סמכות הורית, אהבת הילד וקבלתו, עידודו ומתן אמון ביכולותיו. שיטת אדלר פועלת מתוך האמונה שהמשפחה היא, החוסן, העוצמה וחוף המבטחים של כל אדם - וכי היא מסייעת לנו לפתח בטחון עצמי, תחושת ערך עצמי טובה, אינטליגנציה רגשית וחברתית וכישורים רבים המשפיעים על חיינו החברתיים והמקצועיים.

הוגה שיטת אדלר הוא אלפרד אדלר - רופא וינאי, מייסד הפסיכולוגיה האינדיבידואלית - שביסס את שיטתו על עקרונות כגון: כבוד האדם, אנושיות וחוסר שיפוטיות וקבלת ייחודיותו של הפרט. על פי אדלר, אין אדם מושלם, והטעויות שאנו מבצעים הם חלק מהלמידה והדרך אותה אנו עוברים.

אדלר האמין ביכולת הבחירה, בשינוי תפיסתי והתנהגותי וביכולת שלנו כבני אדם להתפתח ולצמוח.

הדרכות ההורים האישיות, הנחיית קבוצות הורים, ההרצאות והסדנאות, אותן אני מעבירה, מבוססים על שיטת אלדר - שיטה שהפכה לשם דבר בתחום הדרכת הורים, המביאה ערך אמיתי למשפחה ושיפור משמעותי באיכות החיים.

 

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי, וביחד נסלול את הדרך הנכונה, הטובה והמתאימה לכם ביותר - לתקשורת משפחתית בריאה ולהורות מהנה ומספקת.

התקשרו אלי עוד היום: 054-5283728 או צרו קשר